Race EVO

Race EVO

Race Evo jest opracowanym przez Dimsport oprogramowaniem do remapowania (dostępnym w trzech różnych wersjach. STANDARDOWEJ, PLUS i FULL) umożliwiającym optymalizację i rekalibrację odnośnych parametrów pracy silnika zapisanych w sterowniku wtrysku przy użyciu prostych i intuicyjnych operacji.

Celem jest pomoc użytkownikowi podczas tuningowania przy użyciu wielopoziomowej, profesjonalnej aplikacji umożliwiającej uzyskanie lepszej wydajności silnika i redukcji zużycia paliwa. 

Wieloletnie doskonalenie urządzenia oraz rozwój elektroniki umożliwiły jego stałe ulepszanie i obsługę dodatkowych parametrów. Oprogramowanie zbiera dane i informacje o pracy silnika i organizuje ich wizualizację w funkcjonalnej bazie danych; klucz sprzętowy USB chroni użytkownika przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich.

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? ZADZWOŃ: 666 666 799

Podprogram Race Manager jest rozszerzeniem programu głównego pracującego w hierarchii Master / Slave, pozwala użytkownikowi zarządzać i kontrolować sie

 dealerów wyposażonych w narzędzia Flash Point i New Trasdata w wersji Slave. Podczas używania swoich przyrządów dealerzy Slave mogą tylko odczytywać i programować pliki wymieniane ze swoim kierownikiem, ale nie mogą współpracować czy wymieniać plików z innymi osobami. Specjalna i dobrze zorganizowana baza danych umożliwia klasyfikację i zapisanie wszystkich plików wysłanych i odebranych od każdego dealera.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku opracowano specjalne oprogramowanie służące do autonomicznego zarządzania New Genius : DSManager. Oprogramowanie przeznaczone jest dla wykwalifikowanych tunerów, którzy preferują modyfikowanie plików przy pomocy innego oprogramowania dostępnego na rynku. DSManager może odszyfrować i zaszyfrować pliki odebrane z New Genius umożliwiając eksport plików przeznaczonych do modyfikacji. Nie obsługuje żadnych funkcji edycji. To specjalne oprogramowanie wyposażone jest również w specjalne narzędzie do automatycznej rekalkulacji sumy kontrolnej.

STANDARDOWE, PLUS, FULL. Proszę sprawdzić, która wersja RACE EVO najbardziej odpowiada Państwa potrzebom.

FLASH POINT

APLIKACJA W WERSJI SLAVE DO NEW GENIUS DLA SIECI DEALERÓW

Flash Point jest specjalną wersja New Genius stworzoną na potrzeby tunerów zamierzających stworzyć sieć dealerów.

Aplikacja oparta jest na hierarchii Master/Slave: konsola wyposażona jest w oprogramowanie umożliwiające dealerowi (Slave) na wysyłanie i odbieranie plików tylko do/od tunera (Master).

Wbudowane zabezpieczenia systemowe uniemożliwiają znalezienie, dostęp i używanie oryginalnych/przeprogramowanych plików na jakimkolwiek innym pojeździe: każdy odebrany plik można zaprogramować tylko jeden raz.

Procedury odczytu i programowania są takie same jak na New Genius w wersji Master.