New Genius

New Genius

New Genius umożliwia odczyt i programowanie sterownika wtrysku przez OBDII lub specjalne gniazda diagnostyczne pojazdu: w pełni kontrolowany, dedykowany system operacyjny obsługuje szeroki zakres pojazdów europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Nic nie jest pozostawione przypadkowi, monitorowany jest nawet poziom naładowania akumulatora zamontowanego w pojeździe. New Genius do obsługi komunikacji szeregowej nie wymaga podłączania do komputera osobistego czy laptopa: dzięki panelowi z kolorowym wyświetlaczem dotykowym i szybkiemu mikroprocesorowi operacje programowania sterownika wtrysku pojazdu nigdy nie były tak proste i szybkie.

Intuicyjne operacje w celu maksymalizacji prostoty użytkowania: New Genius jest cennym wkładem w wyposażenie każdego warsztatu tuninowego dzięki temu, że nie wykonuje błędnych operacji. Na jego ekranie pojawiają się szczegółowej instrukcje prowadzące do zaprogramowania pojazdu; ponadto komplet instrukcji obsługi zapewnia informacje dodatkowe rozwiewające wszelkie wątpliwości (na przykład: lokalizacja gniazda OBDII).

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? ZADZWOŃ: 666 666 799

Najwyższe normy bezpieczeństwa zapewniające najlepszą niezawodności podczas pracy: przed programowaniem pojazdu New Genius sprawdza wielkość pliku oraz integralność/zgodność sumy kontrolnej. Ponadto w przypadku zakłócenia procedury programowania (na przykład: wyjęcie wtyczki), urządzenie przywróci komunikację i automatycznie ukończy programowanie. Standardowe operacje zawierają kilkanaście funkcji dodatkowych, takich jak możliwość resetowania kodów usterek związanych z programowaniem sterownika wtrysku, odczyt i automatyczny zapis ustawień wtryskiwacza, resetowanie liczników, itp.

W celu sprostania różnorodnym problemom z jakimi zmagają się profesjonaliści samochodowi New Genius został stworzony jako urządzenie wielofunkcyjne, skonfigurowane do obsługiwania szerokiego zakresu pojazdów: od jednego, konkretnego zastosowania po pełny zakres pojazdów wyposażonych w zarówno 12 jak i 24 woltowe sterowniki wtrysku.

Dimsport wyposaża swoje konsole w standardowe gniazdo OBDII, jeśli samochód nie jest w nie wyposażony to konsolę można wyposażyć w gniazda dedykowane, pozwalające na tuningowanie wielu różnych pojazdów: SAMOCHODÓW, MOTOCYKLI, LEKKICH POJAZDÓW UŻYTKOWYCH, SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (pojazdów o dużej ładowności), TRAKTORÓW I POJAZDÓW ROLNICZYCH oraz POJAZDÓW MORSKICH: żaden problem!

New Genius daje lepsze wyniki w połączeniu z New Trasdata: gdy mikroprocesor sterownika wtrysku jest zablokowany funkcją „anty-tuning” (blokowanie OBDII operacji tuningiem) to nakładka programowa New Trasdata umożliwi odblokowanie komunikacji przez OBDII, która następnie zostanie przywrócona i będzie obsługiwana.

W celu poszerzenia zakresu obsługiwanych pojazdów przez New Genius wypuszczamy coraz to nowsze jego wersje: dzięki zaangażowaniu kilkunastu grup inżynierów i licznych partnerów osiągnięto znaczny postęp. Subskrypcje i aktualizacje udoskonalające funkcje techniczne wykonuje się szybko przez Internet.

To nie jest zwykła czarna skrzynka łącząca gniazdo OBDII pojazdu z komputerem, ale niezależne urządzenie do szeregowego odczytu i programowania, praktyczne i uniwersalne. Po co inwestować w czarną skrzynkę, kiedy można mieć New Genius?